Podlahy, dveře, koberce | Top-Podlahy.cz | Evžen Baďura

Podlahy

Koberce, potisk a obšívání koberců Frýdek-Místek

Dodáváme široký sortiment koberců - koberce v metráži, kobercové čtverce, koberce kusové, koberce běhouny, hotelové koberce, zátěžové koberce a bytové koberce.

Bytové koberce

V nabídce je široká škála provedení v různých barvách, potiscích a designu, v praktických šířkách od nejlevnějších až po luxusní.

Zátěžové koberce

Pro kancelářské prostory, hotely a bankovní domy jsou určeny reprezentativní krytiny s vysokými nároky na praktičnost a kvalitu.

Běhouny

U nás najdete v různých šířích a barvách s určením do chodeb, hal a jako krytina schodů.

Objektové čtverce

Vybírat můžete i z vysokozátěžových koberců na speciálních podložkách v provedení velur i smyčka určených do hal, kanceláří a chodeb s možností změny umístění.

Kusové koberce

Chcete zútulnit a oživit svůj domov? Nechte se inspirovat na naší prodejně! Předvedeme vám kusové koberce v různých velikostech, bohaté barevné škále, aktuálních designech a materiálovém provedení od nejlevnějších umělých vláken až po vlněné klasické a originální luxusní.

 

 

Potisky koberců

Jakýkoliv vzor, fotografie, design nebo grafický motiv v zářivých barvách...

Nové možnosti v oblasti podlahové grafiky otevíráme nabídkou digitálního potisku koberců. Především architekti a interiéroví designéři ocení možnost zvolit libovolnou barvu, motiv nebo vzor, který bude ladit s celkovým výtvarným pojetím prostoru.

Z hlediska dosažitelné barevnosti tisku na polyesterový nebo polyamidový koberec je ideálním řešením právě sublimační termotransferový potisk. Takto vyrobené koberce se používají pro reklamní, architektonické, designerské nebo výstavní účely. Slouží k vybavení showroomů, prodejen, výstavních expozic a uplatnění nachází i na reklamních akcích nebo společenských událostech.

Vyrábíme plošné koberce skládané z pruhů o šíři 150 cm, běhouny, dekorační koberce a rohožky. Plošné koberce se pokládají a instalují stejným způsobem jako běžný koberec. Lze je upravit obšitím, případně zalištováním. Sublimační potisk je absolutně mechanicky a chemicky odolný, nedochází tedy k oděru tisku a koberec lze standardními způsoby čistit.

Koberce a běhouny jsou dalším produktem pro vybavení interiérů, výstavnictví a vytváření POS a POP sestav.

Benefity

• digitální tisk – nezávislost na motivu
• vysoká kvalita a ostrost barev
• otěruvzdornost a možnost čištění
• kvalitní odolný polyesterový koberec

Materiály
Koberec LexC – plošná hmotnost 1000 g/m2, materiál 100% PES s protiskluzovou úpravou z rubu.

Konfekční zpracování

Ořez na požadovaný formát, obšití chemlonovou nití v barevném provedení dle přání zákazníka.

 

Zobrazit galerii - reference

 

Máte libovný dotaz či požadavek...

Stačí nám zavolat nebo napsat...

telefon  +420 602 781 949