Podlahy, dveře, koberce | Top-Podlahy.cz | Evžen Baďura

Ostatní činnosti

Žaluzie

Exteriérová technika

Exteriérové zastiňovací prvky jsou výrazným architektonickým prvkem každé budovy a stávají se tak jeho nedílnou součástí. Díky vysoce kvalitním materiálům mají tyto prvky dlouhou životnost a vysokou užitnou hodnotu.

Mezi exteriérové stínící prvky patří venkovní žaluzie, které jsou dodávány v mnoha typech i barvách lamel. Venkovní žaluzie dodávají budovám zcela osobitý vzhled. Venkovní hliníkové rolety jsou dalším typem venkovního zastínění. Jsou dodávány v podomítkovém provedení a v provedení pro dodatečnou montáž. Díky použitým materiálům pancíře jsou i výrazným bezpečnostním prvkem. Vzhledem k široké barevné škále si vybere každý zákazník. Mezi další venkovní zastiňovací prvky patří markýzy. Jsou vyráběny ve dvou provedeních jako výsuvné ramenové markýzy a balkónové markýzy. Dalším prvkem který nepostrádá již žádné moderní okno jsou sítě proti hmyzu jsou přirozenou efektivní ochranou proti obtížnému hmyzu.

Venkovní žaluzie

patří k široce používaným stínícím exteriérovým prvkům. Jsou oblíbeným řešením pro průmyslové a administrativní budovy, výrobní haly a polyfunkční domy, kde působí i jako výrazný designový prvek. Zachycují přímé sluneční záření a chrání tak před jeho škodlivými účinky. Dokážou zachytit poryvy větru, omezují hluk a svým stíněním velmi účinně ovlivnit tepelné klima v interiéru. Technické provedení žaluzie dovoluje plynule regulovat intenzitu slunečního záření v interiéru. Přičemž světlo je rovnoměrně rozloženo v celé ploše okna.

Venkovní rolety

jsou velmi oblíbeným exteriérovým stínícím prvkem. Především u novostaveb a rodinných domů se stávají neodmyslitelnou součástí oken. Hliníkové rolety mají pro své uživatele celou řadu výhod. Vynikající protisluneční ochranu, výborné izolační vlastnosti díky zatepleným hliníkovým lamelám a také dokonalé uzavření lamel snižuje nežádoucí hluk přicházející s exteriéru. Dále chrání konstrukci oken proti povětrnostním vlivům a prodlužují tak jejich životnost. Uživatelé také oceňují zvýšenou ochranu proti vloupání v jejich nepřítomnosti.

Sítě proti hmyzu

jsou přirozenou efektivní ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síťovina je vyrobena ze sklolaminátového vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě dle přání zákazníka. a na okně nepůsobí rušivým dojmem. Profily jsou vyráběny z lakovaných hliníkových nebo plechových profilů což zaručuje jejich dlouhou životnost. Díky široké škále síťových profilů není problém osadit síť na jakékoliv okno nebo dveře. Rám je v rozích spojen plastovými prvky. Tato síť může být zhotovena i v šikmém provedení. Rám je možno uchytit do konstrukce okna několika způsoby, které nezasahují do rámu okna.

Markýzy

slouží k zastínění odpočinkových i užitkových ploch, předzahrádek a výkladních skříní. Nabízí širokou škálu typů a barev látek, které jsou upraveny impregnací. Čímž docílíme jejich stálé barevnosti, zvýšení odolnosti vůči nečistotám a plísním. Jedná se o výsuvné ramenové markýzy včetně kazetových, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky s nejpřísnějšími požadavky na tyto výrobky.

 

Máte libovný dotaz či požadavek...

Stačí nám zavolat nebo napsat...

telefon  +420 602 781 949