Podlahy, dveře, koberce | Top-Podlahy.cz | Evžen Baďura

GALERIE / REFERENCE

DVEŘE

Naše realizace

Zajistíme Vám komplexní služby od výběru dveří či ostatního sortimentu až po odbornou montáž a předání díla.

VINYLOVÉ PODLAHY

Naše realizace

Vinylové podlahy jsou velice praktické a velice odolné proti poškrábání. Vinylové podlahy nabízejí dokonalou imitaci dřeva, dlažby, kamene a plechu.

CERAMINOVÉ PODLAHY

Naše realizace

Ceraminové podlahy jsou vyrobeny na bázi minerálů. Jde o materiál bez škodlivin, ftalátů, změkčovadel, PVC, těkavých látek nebo těžkých kovů.

LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Naše realizace

Plovoucí laminátové podlahy jsou dnes už stálicí na nebi podlahových krytin. V mnohých svých podobách by se už daly nazvat spotřebním zbožím.

DŘEVĚNÉ PODLAHY, KOREK

Naše realizace

Chcete-li do svého domova vnést teplo a šarm, nic nepředčí působivost dřevěné podlahy. Její mimořádné krásy se nikdy nenabažíte a bude vám po celý život zdrojem potěšení.

MARMOLEUM

Naše realizace

Marmoleum je vyráběno z obnovitelných přírodních materiálů - lněný olej, pryskyřice, dřevitá moučka, vápenec, přírodní pigmenty a juta...

KOBERCE

Naše realizace

Dodáváme široký sortiment koberců - koberce v metráži, kobercové čtverce, koberce kusové, koberce běhouny, hotelové koberce, zátěžové koberce a bytové koberce.

BROUŠENÍ A RENOVACE PARKET

Naše realizace

Stále více zákazníků se přiklání k renovaci svých parketových podlah z důvodu jejich kvality, dlouhé životnosti a krásného vzhledu.

VYROVNÁVÁNÍ PODLAH

Naše realizace

Nabízíme vyrovnávání podkladu suchou i mokrou cestou, opravíme i popraskaný beton.

OBŠÍVÁNÍ KOBERCŮ, POTISKY

Naše realizace

Dodáváme široký sortiment koberců. Možnost finální úpravy koberce je jeho obšití, nebo digitální potisk.

MALBY

Naše realizace

Nabízíme malování bytů, domů, kanceláří, obchodních domů, hal, schodišť, dekorativní malby, dekorativní nástřiky, fasády, rohové lišty, rozety, úklidové práce po malování.

ŽALUZIE

Naše realizace

Interiérová stínící technika je v dnešní době již moderním, estetickým a účelným doplňkem protisluneční ochrany každé domácnosti. Široká škála výrobků a typových provedení uspokojí velké spektrum zákazníků až po nejnáročnější.

ZÁCLONY, ZÁVĚSY A GARNÝŽE

Naše realizace

V naší vzorkovně vám rádi přestavíme kolekci záclon, závěsů, dekoračních látek a garnyží.