Podlahy, dveře, koberce | Top-Podlahy.cz | Evžen Baďura

Aktuality, články a zajímavosti

Vinylové podlahy Creation – vlajková loď značky Gerflor

Když se řekne Gerflor, vybaví se nám vynikající PVC role s textilní podložkou s unikátní patentovanou technologií Gerflor Fibre Technology (GFT). Tyto vinylové role prosluly nejen schopností vyrovnat drobné nerovnosti povrchu, ale i komfortem pod nohami, zvukovou a tepelnou izolací či vysokou odolností. Gerflor má však další eso v rukávu, a to v oblasti, která je v posledních letech jednoznačně „trendy“ – ve vinylových dílcích. Tímto esem a vlajkovou lodí je řada Creation, která představuje to nejlepší, co Gerflor v oblasti vinylových podlah umí. Ostatně právě tato kolekce získala loni prestižní designérské ocenění RED DOT DESIGN AWARD.

Gerflor Creation Lock 30 je řadou zámkových vinylových podlah, která byla navržena tak, aby dokázala vyhovět nejčastějším požadavkům domácností. Mezi hlavní přednosti této podlahy patří design dekorů (žasnout budete nad provedením i šíří výběru), dlouhá životnost a také dobrý poměr kvality a ceny. Naklapávaci zámkový systém Uniclic umožňuje rychlou montáž i demontáž, krytina se díky UV tvrzené povrchové PUR+ úpravě snadno čistí a 4V zkosené hrany podstatně vylepšují dojem z položené podlahy.

Vinylové dílce kolekce Creation 55 vynikají 0,55 mm silnou nášlapnou vrstvou a schopnosti odolat i zatížení běžnému v komerčních prostorách. Výsledkem je prvotřídní technologicky vyspělý a designově dokonalý výrobek s kvalitou, která nenechá chladného žádného zájemce o vinylovou podlahu.

Máte libovný dotaz či požadavek...

Stačí nám zavolat nebo napsat...

telefon  +420 602 781 949