Podlahy, dveře, koberce | Top-Podlahy.cz | Evžen Baďura

Aktuality, články a zajímavosti

Lepší než originál!

Unikátní vinylové podlahy Gerflor

Podlaha je velmi důležitým, možná dokonce stěžejním prvkem, který vytváří osobitou atmosféru každé místnosti. Nároky uživatelů na atraktivní dekor, trvanlivost, odolnost i snadnou údržbu, jsou však vysoké. Současným hitem jsou vinylové podlahové krytiny, které jednak splňují bezezbytku zmíněné požadavky, ale také nabízejí velké množství dekorů, jejichž struktura a propracování detailů je dnes na takové úrovni, že na první pohled uživatel nepozná, zda se jedná o skutečné dřevo, nebo keramickou dlažbu. Špičkou ledovce jsou PVC podlahové krytiny Gerflor, které jsou, jako jediné na trhu, opatřeny unikátní patentovanou textilní podložkou.

Ojedinělá konstrukce podlahy Gerflor Texline

Textilní podložka PVC podlahové krytiny Gerflor Texline umí ve srovnání s konkurencí eliminovat drobné nerovnosti podkladu. Například u palubek vyhladí spoje šířky do 3 mm, u dlažby spáry do 5 mm a hloubky 1 mm. To však není zdaleka všechno. Unikátní vlastnosti podlah Gerflor Texline jsou dány konstrukcí. Vrchní nášlapná vrstva Pureclean s protiskluzovou úpravou má za úkol ochránit podlahovinu proti poškození. Vzhled PVC podlahoviny určuje dekorativní pěna (v nabídce je 20 dekorů), pod kterou je mezivrstva ze skelných vláken. Spojení následující kompaktní vyrovnávací vrstvy a patentované textilní podložky je to, co tyto podlahoviny odlišuje od konkurence. Gerflor Texline se hodí do všech bytových prostor. Nabídne velmi příjemný, teplý a měkký pocit i pro bosé nohy, díky textilní podložce tlumí zvuk a je navíc voděodolná z obou stran. Takovou podlahu budou mít rádi i domácí mazlíčci, přitom se však nemusíte obávat, že ji při běžném „provozu“ nějak poškodí.

Home Comfort s 15letou zárukou

Pokud požadujete u své podlahy za každých okolností maximální komfort a kvalitu, to znamená nejen v dekoru, ale i v redukci hluku, kročejového útlumu, dobré akumulaci tepla a samozřejmě i snadnou údržbu, tak určitě sáhnete po PVC podlahové krytině Gerflor Comfort. Tato krytina má zesílenou textilní podložku, která výrazně zlepšuje akustický komfort. Gerflor Home Comfort je nabízen v deseti exkluzivních dekorech.

Maximálně odolná podlaha Gerflor HQR

Podlahové krytiny Gerflor HQR s textilní podložkou byly navrženy tak, aby odolávaly v maximální míře opotřebení, a byly proto použitelné nejen v obytných, ale i v komerčních prostorách. Nášlapná vrstva této krytiny je silnější, a je ošetřena speciálním antibakteriálním nátěrem Sanosol, který poskytuje ochranu proti plísním a bakteriím. U této extra kvalitní podlahové krytiny Gerflor HQR si můžete vybírat mezi 16 detailně propracovanými dekory. Také na tuto podlahovinu poskytuje výrobce 15letou záruku.

Máte libovný dotaz či požadavek...

Stačí nám zavolat nebo napsat...

telefon  +420 602 781 949