Podlahy, dveře, koberce | Top-Podlahy.cz | Evžen Baďura

Aktuality, články a zajímavosti

Podlaha, kterou budete zbožňovat

Unikátní vinylové podlahy Gerflor

Nejžádanějšími vlastnostmi každé podlahové krytiny jsou hezký vzhled, dlouhá trvanlivost a jednoduchá údržba. Navíc dávají uživatelé přednost takovým materiálům, které jsou příjemné na dotek a nejsou náchylné vůči opotřebení při běžném provozu domácnosti. Současným hitem jsou vinylové podlahové krytiny, které nabízejí nejen velké množství dekorů, včetně exotických dřevin, ale také špičkové propracování detailů struktury povrchu, kdy uživatel na první pohled nerozezná, že nejde o skutečné dřevo. Špičkou ledovce jsou PVC podlahové krytiny Gerflor, které jsou, jako jediné na trhu, vyrobeny patentovanou GFT technologií umožňující vyrovnat drobné nerovnosti podkladu.

Ojedinělá konstrukce podlahy Gerflor Texline

Unikátní vlastnosti podlah Gerflor Texline jsou dány její skladbou. Vrchní nášlapná vrstva Pureclean s protiskluzovou úpravou má za úkol ochránit podlahovinu proti poškození. Vzhled PVC podlahoviny určuje dekorativní pěna (v nabídce je 20 dekorů), pod kterou je mezivrstva ze skelných vláken. Spojení následující kompaktní vyrovnávací vrstvy a patentované textilní podložky je to, co tyto podlahoviny odlišuje od konkurence. Textilní podložka podlahové krytiny Gerflor Texline umí eliminovat drobné nerovnosti podkladu, například u palubek vyhladí spoje šířky do 3 mm, u dlažby spáry do 5 mm a hloubky 1 mm. Gerflor Texline se hodí do všech bytových prostor. Nabídne velmi příjemný, teplý a měkký pocit i pro bosé nohy, díky textilní podložce tlumí zvuk a je navíc voděodolná z obou stran.

Home Comfort s 15letou zárukou

Pokud požadujete u své podlahy za každých okolností maximální komfort a kvalitu, to znamená nejen v dekoru, ale i v redukci hluku, kročejového útlumu, dobré akumulaci tepla a samozřejmě i snadnou údržbu, tak určitě sáhněte po PVC podlahové krytině Gerflor Home Comfort. Tato krytina má na rozdíl od základní řady Gerflor Texline zesílenou textilní podložku, která kromě jiného přináší nejlepší akustický komfort. Gerflor Home Comfort je nabízen v deseti exkluzivních dekorech, snadno se pokládá a velmi dobře se ošetřuje. Vysokou kvalitu těchto podlah vystihuje na českém trhu ojedinělá 15letá záruka.

Maximálně odolná podlaha Gerflor HQR

Podlahové krytiny Gerflor HQR s textilní podložkou byly navrženy tak, aby odolávaly v maximální míře opotřebení a byly použitelné nejen v obytných, ale i v komerčních prostorách. Nášlapná vrstva této krytiny je silnější a navíc obsahuje speciální antibakteriální složku Sanosol, která poskytuje efektivní ochranu proti plísním a bakteriím. U této extra kvalitní podlahové krytiny si můžete vybírat mezi 16 detailně propracovanými dekory. Také na tuto podlahovinu poskytuje výrobce 15letou
záruku.

Máte libovný dotaz či požadavek...

Stačí nám zavolat nebo napsat...

telefon  +420 602 781 949